Makijaż

Wykonujemy makijaże wykorzystując poniższe marki kosmetyków.

KRYOLAN - to marka rozpoznawalna na całym świecie. Jest producentem profesjonalnych akcesoriów i kosmetyków charakteryzatorskich i pielęgnacyjnych. Produkty tej marki są wykorzystywane na planach w teatrach, w produkcjach filmowych i telewizyjnych. Kryolan przez ponad 60-lat swojej działalności podbił serca profesjonalnych wizażystów. Kryolan wychodzi naprzeciw Klientom nawet o najbardziej wyrafinowanych potrzebach. Skład poszczególnych produktów jest syntezowany w ten sposób, aby bez żadnych ograniczeń mogły być stosowane na skórze każdego typu.

MAKE-UP ATELIER INTERNATIONAL MAQUILLAGE PARIS to francuska marka oferująca profesjonalne i różnorodne kosmetyki. Jej współzałożycielką jest znana wizażystka Helene Quille. Marka ta produkuje kosmetyki uwzględniając Jej długie doświadczenie praktyczne. Aplikacja kosmetyków jest bardzo łatwa i prosta ze względu na jedwabistą konsystencję, a ich barwy, intensywność koloru i perfekcyjnie dobrane zestawienia są zniewalające. Już po pierwszym Naszym kontakcie z kosmetykiem jesteśmy z niego zadowoleni, jego lekkość i naturalność sprawiają, że nasze oczekiwania o jakości produktu zostają spełnione. Po aplikacji widzimy zadziwiająco piękne i subtelne rezultaty. Efekt jest nieskazitelny i zadziwi wszystkich. Firma posiada szeroką gamę kolorystyczną. Kolory cieni są zarówno matowe, satynowe jak i perłowe lub brokatowe.

Bikor Professional Color Cosmetics - to polska marka, która stała się synonim luksusu. Została założona przez Elżbietę Korbutt w 1992 roku w Gdańsku. Wraz z córką Małgorzatą stworzyła autorską paletę profesjonalnych kosmetyków kolorowych Bikor. Zaadresowała ją do osób zawodowo zajmujących się wykonywaniem makijaży. Kosmetyki mają unikalny skład, bogaty w naturalne minerały, olejki i witaminy. Bikor stał się marką handlową znaną nie tylko w Polsce, ale również w Europie. Zdobywa wiele nagród - przez co pokazuje się uznanie i sympatię środowiska branżowego do tej marki. Bikor wprowadziła także profesjonalną paletę kosmetyków kolorowych, która pod względem funkcjonalności przypomina paletę malarską. Był to pomysł autorski. Zestawienie produktów wchodzących w skład palety można dowolnie modyfikować pod kątem aktualnie wykonywanego makijażu. Marka jest obecna na największych targach kosmetycznych w kraju, jest pomysłodawcą oraz sponsorem wielu mistrzostw makijażu.
Wszelkie prawa zastrzeżone © Bella | 2023
ts