Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy to metoda stylizacji paznokci, w której wykorzystuje się połączenie dwóch doskonale znanych w kosmetyce preparatów – lakieru do paznokci i żelu do manicure. Paznokcie hybrydowe są trwałe i pięknie się prezentują przez dwa-trzy tygodnie.Dodatkowo wyglądają naturalnie, są odporne na uszkodzenia, a lakier nie odpryskuje.
Paznokcie hybrydowe mają ładny i naturalny wygląd, a dodatkowo są błyszczące, znacznie bardziej niż w przypadku klasycznego manicure. Należy wiedzieć, że tak zwane „hybrydy” domyślnie nie służą do przedłużania paznokci – mogą pomóc je wydłużyć jedynie odrobinę – ale przede wszystkim do zabezpieczenia płytki paznokcia utwardzoną warstwą i uzyskania estetycznego wyglądu w sposób skuteczniejszy niż w przypadku zwyczajnego lakieru do paznokci. Zmywanie manicure hybrydowego jest możliwe tylko poprzez zastosowanie specjalnego zmywacza na bazie acetonu.Wśród zalet manicure hybrydowego należy wymienić również tzw. „efekt mokrego paznokcia”. Świeżo pomalowane paznokcie zachwycają nie tylko intensywnym kolorem, ale również niepowtarzalnym blaskiem. Lakier hybrydowy gwarantuje, że blask ten będzie się utrzymywał pomimo upływu czasu.

Sam zabieg rozpoczyna się standardowo od wycinania skórek, nadania odpowiedniego kształtu paznokciom oraz ich delikatnego zmatowienia. Następny etap zabiegu to odtłuszczenie paznokci i nakładanie kolejno lakierów: bazy, dwóch warstw koloru i nabłyszczacza następnie utrwalenie każdej z nich osobno w lampie led.  Kiedy wszystkie warstwy zostaną utrwalone w świetle led, lepką warstwę dyspersyjną przemywa się specjalnym preparatem a manicure hybrydowy jest gotowy. Wybór kolorów lakierów do manicure hybrydowego jest naprawdę szeroki, więc na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. 


Wszelkie prawa zastrzeżone © Bella | 2023
ts